Av. Gökhan LEVENT

Av. Gökhan LEVENT

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Gökhan Levent, öğrencilik yıllarından bu yana meslek hayatının içinde olup, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında verimli bir şekilde yasal stajını tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında birçok sivil kulüp ve dernekle sosyal çalışmalar yürüten Gökhan Levent, başta çocuk hakları alanında olmak üzere, gönüllülük ilkesi ile ülkemizin birçok yerinde iz bırakan projelere imza atmıştır. Aynı azim ve kararlılıkla, doğrudan hayata dokunan projelerde ve yerel örgütlenmelerde aktif rol üstlenmeye devam etmektedir. Ayrıca satranç hakemliği ve piyano ile ilgilenen Gökhan Levent, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bucak & Kahraman Avukatlık bünyesinde ağırlıklı olarak Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku, Medya ve Eğlence Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışan Levent; müvekkil şirketlere Hukuki Durum Tespitleri, Şirketler Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi ile Dava ve Uyuşmazlık Çözümü yönünde de çalışmalarını sürdürmektedir.

Mail: gokhan@bucakkahramanhukuk.com